دوشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٦
مسئولیت پذیری، همکاری بین بخشی، پاسخگویی اجتماعی: کلید عوامل موثر بر سلامت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 386
 بازدید امروز : 31
 کل بازدید : 21119
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/5610
نظرسنجی
اطلاع رسانی چگونه می باشد؟

عالی
خوب
بد

سخن رئیس دانشگاه

براساس نص صریح قرآن کریم هر کس جان انسانی را نجات دهد مانند آن است که جان تمامی انسانها را نجات داده است. این عنایت باریتعالی هدیه ای است استثنایی و فرصتی است گرانبها برای کسانی که در عرصه سلامت و بویژه بهداشت و درمان فعالیت می کنند.

اینان با کار روزانه و داشتن نیت پاک و قصد خدمت به مردم و به امید تقرب به معبود نه تنها رزق و روزی خود و خانواده را برای گذران زندگی به دست می آورند بلکه سرای آخرت خود را نیز آباد می سازند.

خیرین سلامت از هر قشر مردم با هر میزان تحصیلات و هر شغلی با مشارکت در تامین، حفظ و ارتقای سلامت مردم و در واقع با نجات جان انسانها در ثواب و اجر مورد اشاره در قرآن کریم شریک و از مواهب خدادادی برخوردار می شوند. خوشا بحال کسانیکه در این امر خیر توفیق می یابند.

در طی سالیان گذشته و بویژه در سالهای اخیر خیرین سلامت دست و بازوی توانمند دولت و دانشگاههای علوم پزشکی بوده و خدمات بسیار ارزنده ای را بنیان گذاری کرده اند.

دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن ارج نهادن به خدمات تمامی خیرین سلامت، همچنان چشم انتظار مشارکت این بزرگواران بوده، دستان ایشان را به گرمی می فشارد و آماده هرگونه همکاری است.

دکتر حبیب اله موسوی بهار