دوشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٦
مسئولیت پذیری، همکاری بین بخشی، پاسخگویی اجتماعی: کلید عوامل موثر بر سلامت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 581
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 21088
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1/0701
نظرسنجی
اطلاع رسانی چگونه می باشد؟

عالی
خوب
بد

سخنی با شما

پس از حمد سپاس خداوند سبحان

آغاز سخن با شما که از محنت دیگران غم دارید ، که درد دردمندان افتاده در راه بخشی از دغدغه ها ی تان است با شما که به شکرانه داشته هایتان دستان پر سخاوت و مهرورزتان مایه افتخارانسانیت است سخن می گویم.

سروران و دوستان همدل به همت نواندیشان همراه در وزارت متبوع و نیز در دانشگاهمان بستری فراهم شده تا با برنامه ریزی هوشمندانه و هدفمند دست در دست خیرین عرصه سلامت، بکوشیم تا از تمام ظرفیتهای جامعه خیراندیش و توانمند در راستای رفع نیاز ها و چالش بخش سلامت استان با توکل بر خدای منان و همت والای شما سلامتی را پیش کش مردم خوبمان کنیم.

این بستر گسترده شده تا با هدایت مردانی راست قامت و استوار قدم چون آقای دکتر ایازی که از تلاشی هدفدار ، ساختار ساز مجدانه پیگیر اوپیداست با گامهای بلند و اقداماتی عملی از سوی مسئولین محترم دانشگاه ظرفیت های موجود در بطن جامعه را به یاری بگیریم و از این نگاه طرحی نو در اندازیم و گلی زیبا برافشانیم.

 

ضروری میدانم خطاب اولم جامعه اندیشمند دانشگاه باشدکه با اعتقاد و ایمان به وجود منابع عظیم خیرین محترم و سازمانهای مردم نهاد سلامت بکوشند تا راه کارهای کارآمد خود را جهت اصلاح و ارتقاء رفتارهای جامعه اعم از رفتارترافیکی و تغذیه ای ، مهارت و سبک زندگی سازگاریهای اجتماعی و خود مراقبتی که مدام باعث هزینه سوزی فراوانی می شود ارائه تا جلو یا اتلاف منابع را بگیریم .

پس بکوشیم تا با هدف نیات خیرین  معزز و توانایی های تشکل های مردم نهاد سلامت توجه این بزرگان را به سرمایه گذاری در بخش پژوهش آموزش جلب نماییم تا این رهگذر خدمات شایسته ((بهداشتی و درمانی)) را به نحو مطلوب بر نیازهای واقعی جامعه هدف منطبق نماییم .

این پنجره گشوده شد تا ضمن اعلام نیازهای کارشناسی شده در بخشهای مختلف آموزش ، پژوهش و بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی همدان که متولی سلامت جامعه است توجه همه کسانی را به شکلی دل در گرو ارتقاء دانش پزشکی در دیار هکمتانه و مهد حجت الحق حسین بن عبداله بوعلی سینا دارند را جلب نماییم و نیت  والایشان را محقق سازیم.

حوزه مشارکتهای اجتماعی سازمانهای مردم نهاد و خیریه حوزه سلامت دانشگاه با آغوشی باز دردمندانه و همدلانه از نظرات شما بزرگواران بهرمند خواهند بود

با احترام

 دکتر محمد صادق صبا

مشاور و قائم مقائم رئیس دانشگاه در امور مشاکت های مردمی ،سازمانهای مردم نهاد و خیریه های حوزه سلامت