افزایش آگاهی، مسئولیت پذیری، توانمندی و مشارکت ساختارمند و فعالانه فرد، خانواده و جامعه در تامین حفظ و ارتقای سلامت با استفاده از ظرفیت نهادها و سازان های فرهنگی و رسانه ای کشور تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ بند11سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری
پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 617
 بازدید امروز : 107
 کل بازدید : 34139
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/6390
نظرسنجی
نظر شما در رابطه با سایت

عالی
خوب
ضعیف

تقویم
سخنی با شما

پس از حمد سپاس خداوند سبحان

آغاز سخن با شما که از محنت دیگران غم دارید ، که درد دردمندان افتاده در راه بخشی از دغدغه ها ی تان است با شما که به شکرانه داشته هایتان دستان پر سخاوت و مهرورزتان مایه افتخارانسانیت است سخن می گویم.

سروران و دوستان همدل به همت نواندیشان همراه در وزارت متبوع و نیز در دانشگاهمان بستری فراهم شده تا با برنامه ریزی هوشمندانه و هدفمند دست در دست خیرین عرصه سلامت، بکوشیم تا از تمام ظرفیتهای جامعه خیراندیش و توانمند در راستای رفع نیاز ها و چالش بخش سلامت استان با توکل بر خدای منان و همت والای شما سلامتی را پیش کش مردم خوبمان کنیم.

این بستر گسترده شده تا با هدایت مردانی راست قامت و استوار قدم چون آقای دکتر ایازی که از تلاشی هدفدار ، ساختار ساز مجدانه پیگیر اوپیداست با گامهای بلند و اقداماتی عملی از سوی مسئولین محترم دانشگاه ظرفیت های موجود در بطن جامعه را به یاری بگیریم و از این نگاه طرحی نو در اندازیم و گلی زیبا برافشانیم.

 

ضروری میدانم خطاب اولم جامعه اندیشمند دانشگاه باشدکه با اعتقاد و ایمان به وجود منابع عظیم خیرین محترم و سازمانهای مردم نهاد سلامت بکوشند تا راه کارهای کارآمد خود را جهت اصلاح و ارتقاء رفتارهای جامعه اعم از رفتارترافیکی و تغذیه ای ، مهارت و سبک زندگی سازگاریهای اجتماعی و خود مراقبتی که مدام باعث هزینه سوزی فراوانی می شود ارائه تا جلو یا اتلاف منابع را بگیریم .

پس بکوشیم تا با هدف نیات خیرین  معزز و توانایی های تشکل های مردم نهاد سلامت توجه این بزرگان را به سرمایه گذاری در بخش پژوهش آموزش جلب نماییم تا این رهگذر خدمات شایسته ((بهداشتی و درمانی)) را به نحو مطلوب بر نیازهای واقعی جامعه هدف منطبق نماییم .

این پنجره گشوده شد تا ضمن اعلام نیازهای کارشناسی شده در بخشهای مختلف آموزش ، پژوهش و بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی همدان که متولی سلامت جامعه است توجه همه کسانی را به شکلی دل در گرو ارتقاء دانش پزشکی در دیار هکمتانه و مهد حجت الحق حسین بن عبداله بوعلی سینا دارند را جلب نماییم و نیت  والایشان را محقق سازیم.

حوزه مشارکتهای اجتماعی سازمانهای مردم نهاد و خیریه حوزه سلامت دانشگاه با آغوشی باز دردمندانه و همدلانه از نظرات شما بزرگواران بهرمند خواهند بود

با احترام

 دکتر محمد صادق صبا

مشاور و قائم مقائم رئیس دانشگاه در امور مشاکت های مردمی ،سازمانهای مردم نهاد و خیریه های حوزه سلامت